بازرگانی آروین فن آور ویرا

بخش توسعه تجارت شرکت آروین فن آور ویرا، از ابتدای تاسیس و فعالیت این شرکت به عنوان یکی از تخصصی‌ ترین گروه ‌های بازرگانی به صورت حرفه ­ای، در تأمین‌ قطعات الکترونیکی، ماژول، آی سی، خازن، دیود و تجهیزات مخابراتی ... فعالیت خود را آغاز نمود، این امر سبب گردیده تا بتوان عنوان کرد این شرکت یکی از بهترین و مطمئن ‌ترین منابع تأمین کالا بوده و قادر است نیاز مشتریان را به بهترین شکل، برآورده می نماید.

آروین فن آور ویرا واردکننده قطعات الکترونیکی

آروین فن آور ویرا برترین وارد کننده قطعات الکترونیک با کانالهای مستقیم و حذف واسطه در زمینه خرید قطعات الکترونیک، توانسته است جایگاه اول در میان شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی و مخابراتی را به خود اختصاص دهد.

speedy

سرعت

shop-valid

خرید و تامین

warrantey-ss

ضمانت

support

پشتیبانی

واردات قطعات الکترونیکی

برای سفارش هر نوع آی سی، خازن، دیود، مقاومت و ... می توانید از طریق ثبت سفارش واردات با وارد کردن مشخصات قطعه مورد نیاز خود، به همراه تعداد و سایر مشخصات، اقدام نمایید و به محض آماده شدن جواب استعلام، پیش فاکتور از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. تا در صورت تمایل با تایید پیش فاکتور توسط شما، شرکت نسبت به خرید قطعه از خارج اقدام نمایند.

واردات ماژول الکترونیکی

در صورت نیاز به ماژول الکترونیکی در تعداد بالا و یا خاص و نایاب بودن نوع ماژول درخواستی از طریق بخش ثبت سفارش واردات قطعات الکترونیک نسبت به ثبت درخواست خرید از خارج (چین، امارات، ترکیه و امریکا) ماژول الکترونیکی مورد نیازتان اقدام نمایید تا در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت ماژول در خواستی شما مستقیما خریداری شود و به شما تحویل گردد.

واردات تجهیزات خودرویی

برای سفارش برد ایموبلایزر، برد ACU، برد BCM، سنسور دنده عقب، برد ECU، کانکتور برد ایموبلایزر و ... می توانید از طریق ثبت سفارش واردات با وارد کردن مشخصات قطعات مورد نیاز خود را به همراه تعداد و سایر مشخصات، اقدام نمایید و به محض آماده شدن جواب استعلام، پیش فاکتور از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. تا در صورت تمایل با تایید پیش فاکتور توسط شما، شرکت نسبت به خرید قطعات مورد نیاز شما از خارج اقدام نمایند.

واردات شبکه و مخابرات

برای خرید تجهیزات شبکه نظیر انواع سوییچ، تجهیزات روتینگ، طراحی شبکه فیبر نوری، دو سر فیبر نوری و ... می توانید از طریق ثبت سفارش واردات اقدام نمایید  تا از برای شما استعلام از کشورهای خارجی گرفته شود و گزینه های ممکن از منظر همان مدل یا مدلهای مشابه و قیمت هر گزینه از طریق پیش فاکتور برایتان ایمیل گردد و پس از آن از می توانید برای تایید و خرید نهایی اقدام نمایید.

فرآیند ثبت سفارش و تامین خارجی

list-looking-s

ثبت سفارش

از طریق ثبت سفارش واردات با وارد کردن مشخصات قطعه مورد نیاز خود را به همراه تعداد و سایر مشخصات آن، اقدام نمایید.

money-f

اعلام قیمت سفارش

با بررسی ایمیل شما، قیمت نهایی قطعه درخواستی با احتساب کلیه هزینه ها برای شما ایمیل می گردد.

shop-valid

نهایی کردن سفارش

در این گام چنانچه مبلغ اعلام شده برای سفارش، مورد تایید شما قرار بگیرد، پس از پرداخت وجه، سفارش شما ثبت می گردد.

ware-box

ترخیص و تحویل

سفارش شما پس از حمل، در بازه زمانی 13 روزه قبل از تحویل، مورد ارزیابی کیفیت قرار گرفته و پس از کسب تاییدیه ارسال می گردد.

فرم ثبت واردات

برای واردات و استعلام، از طریق فرم مقابل می توانید اقدام نمایید. همکاران ما پس از استعلام از کشورهای خارجی از طریق ایمیل با ارسال پیش فاکتور با شما در ارتباط خواهند بود.

import-tel

واردات تجهیزات مخابرات

import-car-s

واردات تجهیزات خودرویی

import-ic

واردات آی سی، خازن و دیود

import-el

واردات ماژول الکترونیکی

سوالات متداول

این شرکت برای تهیه و تامین قطعات در سریع ترین صورت ممکن برای مشتریان خود، کلیه قطعات را از طریق بار هوایی و در بسته بندی و پوشش مناسب جهت اطمینان از عدم آسیب رسیدن آنها حمل می نماید.

زمان تحویل قطعات قابل تامین در بازار خارج حداکثر 13 روز از زمان تائید و واریز وجه سفارش می باشد.

ترخیص غیرتجاری : بدون کارت بازرگانی و ثبت سفارش و اظهار کالا انجام می­شود و زمان ترخیص 1 الی2 روز کاری می ­باشد.

ترخیص تجاری : همراه با کارت بازرگانی و ثبت سفارش و اظهار و اخذ مجوزات لازم انجام می ­شود و زمان ترخیص 7 الی 10روز کاری می ­باشد.

واحد بازرگانی این شرکت به شناخت مناسب از بازار و به دلیل داشتن تامین کنندگان مناسب، کلیه هزینه های گمرکی را در قیمت اعلام شده لحاظ می نماید. همچنین در موارد خاص که هزینه حمل با سفارش درخواستی تناسب و صرفه اقتصادی نداشته باشد به مشتریان خود مشاوره مناسب را ارائه می­دهد.

اخبار آروین فن آور ویرا

برخی از مشتریان آروین فن آور ویرا